Kontakt
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR I‑PACE

ŠPIČKOVÉ VÝKONNÉ SUV S RYZE ELEKTRICKÝM POHONEM.
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR E-PACE

PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.
JAGUAR
JAGUAR XF SPORTBRAKE

NOVÝ MODEL S OSOBITÝM DESIGNEM, DYNAMICKÝMI JÍZDNÍMI VLASTNOSTMI A NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI.
JAGUAR
JAGUAR F-PACE

LUXUSNÍ VÝKONNÉ SUV NABÍZEJÍCÍ PRAKTIČNOST A EFEKTIVITU.

JAGUAR
NOVÝ F‑TYPE
PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.

S velkou radostí a hrdostí se od roku 2009 v Ostravě staráme o to nejlepší, co mohou britské automobilky nabídnout. K vozům značek Jaguar a Land Rover chováme obrovský respekt a obdiv a stejně tak přistupujeme i k našim zákazníkům.

Nejmodernější centrum Jaguar Land Rover v České republice
V roce 2016 jsme postavili a otevřeli zcela nové centrum B of B cars v Ostravě – Kunčičkách. Koncept nové korporátní identity ještě zvyšuje komfort zákazníků a prestiž značek Jaguar Land Rover. Disponujeme nejmodernějším prodejním místem a servisem v České republice.

Co znamená být zákazníkem B of B cars s.r.o.:
Předáním nového auta nic nekončí. O váš vůz se postaráme kdykoliv budete potřebovat – provozujeme nepřetržitou asistenční službu. Každoročně pořádáme několik společenských událostí, na které vás velmi rádi pozveme. Golfové turnaje, plesy, testování lyží v Alpách nebo výlet do továren v Anglii spojený s návštěvou anglické Premiere League. To je jen krátký výčet akcí, kterých si naši zákazníci mohou užít.

Služby B of B cars s.r.o.
Prodej nových aut Jaguar Land Rover
Prodej a výkup ojetých aut Jaguar Land Rover

Momentálně nabízená vozidla a více užitečných informací naleznete na www.bofb.cz